Działka budowlana Czarna Sędziszowska
Czarna Sędziszowska, podkarpackie
- 28 560 zł
- 238 m²
- 120 zł/m²
Denis Kapusta
Skontaktuj się
Działka budowlana Czarna Sędziszowska
Czarna Sędziszowska, podkarpackie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Czarna Sędziszowska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
28 560 zł 238 m² 120 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 28 560 zł (120 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 238 m²
- kształt: prostokąt; długość: 17m; szerokość: 14m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości DK BROKERS, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 7650
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Czarna Sędziszowska, Sędziszów Małopolski, ropczycko-sędziszowski, podkarpackie
- Otoczenie: góry, las, łąka
Opis nieruchomości
Twoja Enklawa Spokoju - Działka 238 m pod Rzeszowem!
Szukasz miejsca, gdzie w piątkowe popołudnie uciekniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chcesz spędzać całego weekendu na koszeniu wielkiego trawnika? Baaa, działka z laskiem i drzewami.
Lokalizacja:
Działka położona jest zaledwie ok. 20 km od centrum Rzeszowa. Czarna Sędziszowska obok Bratkowic. (...)